Digitální průvodce

TOPlist

HistoriePro sponzoryFórumZajímavostiKe staženíKontakt
Zajímavosti

www.branakdetem.cz - Moderní látkové pleny, pleny vše v jednom, kalhotkové pleny, svrchní kalhotky i široký výběr doplňků k látkovým plenám. Komfortní a luxusní látkové pleny z bambusu, konopí, biobavlny od světových i českých výrobců. Dále nabízíme šátky na nošení dětí, ergonomická nosítka a oblečení pro nošení dětí. Ekologické hračky, přírodní kosmetiku a drogerii. Biooblečení pro děti i dospělé (oblečení z vlny, bambusu, konopí aj). Pravidelně pořádáme prezentace látkových plen, kurzy vázání šátků, bezplenkové komunikační metody. Kamenné prodejny specializované na moderní látkové pleny a  šátky a nosítka na nošení dětí v Praze a Brně.
www.acentrum.eu - aktivní podpora rodiny. Zabývá se aktivní podporou rodiny různými pohybovými a vzdělávacími aktivitami od přípravy ženy na početí dítěte, těhotné ženy a jejich partnery, po rodiče s dětmi.
Individuální koučink www.koucprotebe.cz - Metoda koučování je velmi efektivní v maximálním využití lidského potencionálu, používaná v oblastech rozvoje lidských zdrojů. Koučování je vhodné pro všechny, kteří se rozhodli pro životní nebo profesní změnu, anebo stále váhají jakým směrem vést svůj život.
APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství je občanské sdružení, které se orientuje na podporu informované volby, osobní zodpovědnosti a aktivního přístupu k rodičovství a mateřství. Usiluje o zlepšení podmínek a služeb pro rodiče a jejich rovnoprávné postavení ve společnosti. Hlavní činností APERIA je poskytování informací formou kurzů, pomocí webových stránek a tiskových materiálů a realizace vzdělávacích a výzkumných programů pro budoucí a stávající rodiče, laickou a odbornou veřejnost a zaměstnavatele. Více o sdružení se dozvíte zde.
Tatínek u porodu - Vše o těhotenství a dětech
Nenuda Nenuda - Nové rodinné centrum ve Zlíně.
WHYCRY WhyCry - Analyzátor dětského pláče. Na český trh přichází nový pomocník, který tatínkům dodá klid při péči o miminko. Analyzátor dětského pláče určí možnou příčinu dětského pláče a poradí, jak postupovat, aby se dítě uklidnilo.
AZRODINA AZ RODINA - informační portál (nejen) pro rodiče.
Zdravé pleny Zdravé pleny - táta doma podporuje přirozenou péči o dítě a doporučuje stránky.
Babyweb - moderní průvodce mateřstvím - početí, těhotenství, porod, starost o dítě.
Ententyky - web pro rodiče a jejich děti.
ALBION Group, a.s. - bazény, zastřešení a vířivé vany - největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Jedná se o ryze českou firmou působící na trhu již téměř 20 let, která je garancí té nejvyšší kvality bazénů a zastřešení za přiměřenou cenu. Za dobu své působnosti již nainstalovali několik desítek tisíc bazénů a zastřešení. Společnost ALBION Group, a.s. nabízí i široký sortiment vířivých van. Vířivé vany mnoha modelových řad uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Mezi vířivé vany v sortimentu této společnosti patří i vířivky značky Jacuzzi - značky, která dala vířivkám jméno.
www.uberusky.cz
U berušky - hračky pro děti, hračky pro nejmenší, hračky Lamaze a společenské hry.
www.moje-miminko.cz
Náš kompletní sortiment najdete na www.moje-miminko.cz